Üdvözöllek az oldalon! Az oldal főtémája Ázsia, azon belül is két csodálatos ország, Dél-Korea és Japán. Valamint e két ország média világa, legyen az zene vagy film, sorozat. Viszont, ha téged jobban érdekel az animék világa, nem kell messzire menned. Itt az oldalon is találsz pár ismertetőt és online részeket. Valamint rengeteg extra dolog vár, fejlécek, png-k, avatarok és letöltések. Az oldalon még rengeteg dolog közül tudsz válogatni, tutorialok, érdekességek, online filmek és sorozatok.
1996-ban az öttagú H.O.T robbant be a zeneiparba, maguk után nagy port kavarva, 2004-ben egy újabb öttagú bálvány csapat mutatkozott be, akiknek azóta csökkent a létszámúk, de még mindig sikeresek, ők a DBSK/TVXQ, és most szintén 8 év elteltével melyik csapat érdemelheti ki ezt a címet? Kang Tae Gyu, a média kritikus így nyilatkozott: "Mindenki a '8 éves férfi bálványok ciklusát' figyeli. Az elmélet szerint, 2012-ben egy új top férfi bálvány csoport jelenik meg.
Számos ügynökség mutatott be új csapatokat ebben az évben. A H.O.T és a DBSK is SM Entertainment által befutott csapat. Az ügynökség ebben az évben egy 12 tagból álló csapattal, az EXOval szerződött le, akiket egyszerre támogatják Kínában és Koreában is. A TS Entertainmnet-nél debütált a B.A.P januárban, a fiúk folyamatosan rukkolnak elő újabb és újabb lemezekkel, és szoros kapcsolatban állnak rajongóikkal. A Cube Entertainment-nél debütált a B2B, míg a Pledis Entertainment-nél a Nu'est.
Az EXO sok figyelmet kapott Kínából is, a B.A.P még debütálásuk előtt nagy felhajtást keltett. Ők egyre népszerűbbek más országokban is. Ellenben a B2B és Nu'est tizenévesek szóvivőivé váltak.
Akadnak olyanok is, akik úgy vélik a következő top csoport még nem mutatkozott be. Még rengeteg idő van évvégéig, amikor kiderül ki lesz a következő top csoport. Kim Chang Ryeol (DJ Doc) bejelentette, hogy debütálni fog egy új csoport az ő irányítása alatt, Wonder Boys* néven. Az új öttagú csoport októberi debütálásukra készül.
A csúcsra jutás érdekében a csapatoknak vonzaniuk kell a rajongók figyelmét (nőkét és férfiakét is). A H.O.T és a DBSK is nagy női rajongó táborral rendelkezik, köztük tinédzserek és húszas éveikben járókkal is. Az elsőgenerációs H.O.T csoport Kínában is nagy sikereknek örvendett, míg a másodikgenerációs DBSK Japánt és más ázsiai országokat hódított meg.
Bár már sok férfi bálvány csoport debütált és tett szert a zeneiparban egyre nagyobb népszerűségre. Egy bennfentes megjegyezte: "Minden alkalommal, mikor a H.O.T tagjairól beszélnek, szóba jön az 'újra együtt' téma. Izgatott vagyok az új csillagok miatt, akik legyőzik a Big Bang, Super Junior, stb... csapatokat, és egy új korszak veszi kezdetét a k-pop-ban."
*Itt nem arra a Wonder Boys formációra kell gondolni, akiket különböző csapatok énekesei alkotnak. Taemin (Shinee), Seungri (Big Bang), Jo Kwon (2AM), Sungmin és Shindong (Super Junior) állt össze.
Yang Yoseob a közelmúltban bővebben kifejtette hangulatingadozásait a 'B2ST on QTV' forgatásán. Úgy hangzott, mintha a többi tag gúnyolódna miközben Yoseob bipoláris zavaráról beszélt. "Én csak nagyon világosan kimutatom érzéseim, mikor boldog és szomorú vagyok, semmit sem teszek ok nélkül."
"Bár, gondolom én az a fajta vagyok aki sokat szenved a dolgai miatt [a srácok bandába verődnek, és úgy tűnik mintha] Bipoláris zavarom* van"
A Beast tagok válaszoltak: "Azt hiszem, ez a bipoláris zavar kicsit sok. Még mindig jobb, hogy világosan kifejezi érzéseit, mikor egy szomorú vagy vidám dalt énekel, akkor képes az érzéseivel is kommunikálni."
A 'B2ST on QTV' ezen epizódja augusztus 31-én kerül vetítésre 23:00-kor.
*Úgy is ismert, mint mániás depresszió. A bipoláris zavar, az olyan, hogy egyszer fent van a hangulatod, és pár pillanat múlva, meg valamitől hirtelen lent. Tudsz jókedvű, vidám lenni, és hirtelen rosszkedvű, bánatos, unott, sírós. Erre van gyógyszer, amit a pszichiáter ír fel.
Simon D (Supreme Team) megmutatta, hogy támogatja társát, E-Senst (Supreme Team), akit börtönbüntetésre ítéltek marihuána fogyasztása miatt, áprilisban. Simon D augusztus 31.-ei KST kiírása: "E-Sens örökre velem leszel, mint az én dongsaeng*-em, a testvériség erősebb, mint a vér, és a számomra minden idők #1 rappere. (Velem vagyok, de kínosan érzem magam, ezért írom a fürdőszobából.) # Supremeteamforever." Majd hozzácsatolta fenti képet.
A rajongók így komentelték: "Jó látni, ilyen erős barátságot két ember között", "Ahogy az várható volt, Simon D hűséges ember", "A Supreme Team zenéje annyira jó" és "Várom a jövő zenei promóciókat."