Infinite interjú |
|
2012.09.02. 22:16 |
|
 
Hyun Woo
-
Ha fa lehetnél? Egy hosszú élettartamú fenyő.
-
Kedvenc hős karaktered? Gyerekkori Woorwemae.
-
Pozíciód a kolleszban? Amikor égnek a lámpák, én kapcsolom le, és illesztem össze a dolgokat.
-
Mit irigyelsz a legjobban a többi tagban? Féltékeny vagyok Hoya-ra, mert olyan jól táncol. Azt hiszem, azt hiszi magáról, ő egy felnőtt. Úgy viselkedik, mint egy gyerek, de általában komoly gondolatai vannak.
-
Van olyan szokásod, temperamentumod, előnyöd, titkod, amit a rajongók nem tudnak? Hiszek a földönkívüliekben, és érdekelt vagyok ezen a téren.
Sung Yeol
-
Milyen gesztust szeretnél rajongóid felé mutatni, ha egyedül állnál a színpadon, csoportos koreográfia helyett? Robbantani akarok minden rajongó kezét a csókokra.
-
Mi változott debütálás óta? A megjelenés sokat változott. Csomót!
-
Van olyan szokásod, temperamentumod, előnyöd, titkod, amit a rajongók nem tudnak? Úgy gondolom, a földönkívüliek tényleg léteznek. A túlvilág is...
-
Mit csinálnál, ha nem lennél bálvány? Valószínűleg az egyetemen tanulnék, mint a korombeliek.
Hoya
-
Gyerekkorodban melyik idol 'tetszett'? Yoo Seungjoon sunbaenim.
-
Mikor felfedezik a szeretetteljes oldalad és a kegyetlen oldalad? Gyerekként, én is meglepően gyengéd és ártatlan voltam. Azt hiszem színpadon durvább.
-
Van olyan szokásod, temperamentumod, előnyöd, titkod, amit a rajongók nem tudnak? Annyira híres vagyok, hogy nem jók a pálcikák, és jönnek a különböző keresések. De, hogy őszinte legyek nem vagyok mindenben jó, a kanál sem jó. Keu keu.
-
Milyen női sztárhoz vonzódsz? Amanda Seyfried, amerikai színésznő. Azt hiszem, ő kifejezi a karakterek szeretetét.
-
Milyen gesztust szeretnél rajongóid felé mutatni, ha egyedül állnál a színpadon, csoportos koreográfia helyett? Szexi gesztust. Nevezhetném free sexiness-nek.
Sung Kyu
-
Amikor visszatértünk a 'The Chaser' dallal, körülbelül 5 városba mentünk helikopterrel a bemutatókra. Féltem, mert ez volt az első alkalom, hogy helikopteren utaztam, de egy látványos nap volt. Jó móka volt, mert találkoztunk a rajongóinkkal több városban. Én is nevetem az 'Imortal Song', oldalnézetből azonosan kinéző Kim Jongmin-sunbaen. Igazat megvallva, én nem ilyenek szántam. De ez a kép nem fog eltűnni.
-
Valamit tudsz kiabálni: "Biztos vagyok benne, hogy 1. leszek!" az Infinite Ranking King műsorban? Alszok.
-
Harmadik éve debütáltatok, kinek szokatlan még mindig a kamera? Sungjong. Őt teljesen megváltoztatja, a kamera előtt egy sugárzó személy.
L
-
Mit gondolsz arról, hogy a csapat vizuális? Mind a 7 infinite tag saját varázsa. Szóval szerintem, mindekinek meg van a saját álláspontja.
-
Ha egyedül vagy? Az utcán bolyongok, és képeket készítek.
-
L, te reggeli ember vagy, vagy inkább éjszakai? Éjszakai ember. Szeretem az éjszakát, mert ilyenkor endlessness (=végtelenség)-nek érzem magam. Különösen az éjszakai tengert.
-
Egy közeli barátod példaképe? Közel vagyok az összes korombelihez. Mivel azonos korúak vagyunk, így, úgy gondolom hamar közel kerülünk egymáshoz.
-
Van olyan szokásod, temperamentumod, előnyöd, titkod, amit a rajongók nem tudnak? Sokáig akarok nézni mindent és mindenkit.
Sung Jong
-
Mi a hátránya és előnye, hogy maknae vagy? Hátrány nincs, viszont előnye igen, aranyos jelzőtt kapok, mert én vagyok a legfiatalabb. (nevet)
-
Játékosság szerint ki az első? Sunggyu hyung.
-
Ha egyedül vagy? Vásárolok, filmet nézek, biciklizek a Han River Parkban.
-
Ki az a zenész, aki szeretsz? A pop királya Michael Jackson. A színpadi szenvedélye lenyűgöző.
-
Van olyan szokásod, temperamentumod, előnyöd, titkod, amit a rajongók nem tudnak? Mielőtt színpadra lépek, imádkozni szoktam...
-
Mi változott debütálás óta? Gondolkodom... sokkal több.
Dong Woo
-
Milyen fellépést szeretnél megmutatni egy koncerten? Egy különleges rapet, csak gitár és zongora kísérettel.
-
Milyen pillanatban vagy gyenge? Mikor vért látok vagy végig nézek egy horror filmet... pfuj.
-
Első 'Fashion King' Pre rangsor. Ha úgy döntesz, hogy az utolsó hely L-é, mit tanácsolsz neki? Szeretném, ha több merészebb terve lenne, és nem félne a színektől. Mivel meg kell próbálnunk megérteni a divatot, csak próbáld ki egyszer!
-
Ki az a zenész, akit szeretsz? Zio. T és Kim Yeonwoo sunbaenim. Külföldiek közül pedig Busta Rhymes és Nicki Minaj.
-
Mlilyen célt akarsz még év vége előtt elérni? Az utóbbi hónapokban gitáron játszom, de szeretném csiszolni a tudásom.
|
 |
Junsu frissítések a stúdióból |
|
2012.09.02. 14:22 |
|

Junsu (2PM) szeptember 1-jei twitter bejegyzéséből megtudhatjuk, hogy ő jelenleg együtt dolgozik Kim Jo Han-nal. "KEEP DOIN OUR THANG AT THE STUDIO LOL WITH @JOHAN327 pic.twitter.com/88tkRZaL"
Egy fan megjegyzés: "Sohee van az ingeden? lol", 2PM Junsu már úgy is ismert, mint énektanár.
|
 |
RaNia comeback |
|
2012.09.02. 14:14 |
|

A lánycsapat elhalasztja mai visszatérését. Szeptember 1-jén a csapat hivatalos fancafe oldalukon rajongók címmel közétettek egy bejegyzést: "Utolsó comeback bejelentés". A lányok eredetileg 2-án tértek volna vissza, de bizonyos okok miatt elhalasztják 16-ára. Szeptember 4-én vagy 5-én megjelenik egy zenei videójuk, és 13-án pedig az első comeback teaser.
|
 |
Szeptember 2.-i Inkigayo fellépések |
|
2012.09.02. 13:42 |
|

A mai Inkigayo show szintén nagyin izgalmas. A mai két műsorvezető IU és Lee Jong Suk. A Fiestar lánycsapat debütált, miközben SolB, B.A.P és ZE:A visszatértek.
Mai fellépések:
|
 |
|